"Підтримати"
Новини
Всі новини

У пошуках "нового життя": сирійський біженець вплав дістався з Туреччини до Греції

В поисках "новой жизни": сирийский беженец вплавь добрался из Турции в Грецию

Біженець з Сирії проплив 7 годин з Туреччини до Греції, щоб почати нове життя в Європі. Амір Мехтр пояснив, що у нього не було грошей, щоб заплатити нелегальним перевізникам мігрантів і дістатися до Європи на човні.

Мехтр, який раніше був членом Сирійської національної збірної з плавання, зрозумів, що його єдиним шансом почати нове життя буде переплисти 4 милі по Егейському морю, які відокремлюють Туреччину від грецького острова Самос.

Біженець, чий вік не уточнюється, провів кілька місяців тренувань на узбережжі Лівану, перш ніж відправитися в свій небезпечний заплив у вересні.

За словами Мехтра, він втратив час, намагаючись уникнути турецької берегової охорони, яка прочісувала море в пошуках перевізників мігрантів.
Як повідомляється, при собі біженець мав тільки телефон і кілька карт пам'яті.

"Кожну секунду я думав, що помру. Але продовжував плисти далі. Я дивився на скелі попереду і думав, що там моє майбутнє", - розповів Мехтр.


Після прибуття в порт Самоса він був офіційно зареєстрований як біженець і після місяців таборів для біженців домігся притулку в Швеції.
За словами Мехтра, він не єдиний, хто подолав такий же шлях, повідомляє Європейська правда з посиланням на The Independent.

"Є багато інших, які також уплав дісталися до Греції", - розповів біженець.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме