"Підтримати"
Новини
Всі новини

Киянин побудував дітям футбольне поле за свої гроші. ВІДЕО

Киевлянин построил детям футбольное поле за свои деньги. ВИДЕО
Мешканець столиці Олексій Ясинський обладнав у своєму дворі футбольне поле для дітей. Олексій вважає, що якщо кожен українець зробить для свого помешкання бодай щось корисне – вже завтра країна зміниться.

Навіть коли падає дрібний дощ, дітлахи не перестають грати у футбол – не можуть натішитися, що в них тепер є своє футбольне поле. Раніше не цьому місці паркувались машини, тому дітвора не могла поганяти м'яча.

Олексій каже, що не міг дивитися на такий жахливий стан речей, тому вирішив щось змінити. Однак, ані будівельні компанії, ані чиновники, до яких звертався киянин, допомогти не змогли.

Відтак, Олексій вирішив зробити все самостійно. Сусіди також не проявили особливої ініціативи до його задуму: з двох багатоповерхівок відгукнулись лише 20 людей, однак тепер вони пишаються своїм сусідом. В дворі кипіла робота, а найзавзятішими помічниками стали діти. Вони розносили землю, возили тачки.

Проект вдалося здешевити за рахунок того, що чоловіки працювали самотужки. Футбольний майданчик обійшовся у 88 тисяч гривень, це – власні гроші Олексія.

На прикладі такої самоорганізації, Олексій хоче продемонструвати, що кияни можуть самостійно покращувати свої умови проживання і особливих витрат для цього не потрібно.

За матеріалами: Знай

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини