"Підтримати"
Новини
Всі новини
---

18 грудня північні області України, а також Вінницьку та Харківську області очікують дощ та мокрий сніг

18 декабря северные области Украины, а также Винницкую и Харьковскую области ожидают дождь и мокрый снег

18 грудня атмосферні фронти з заходу Європи принесуть у західні, північні області України, а також у Вінницьку та Харківську області дощ і мокрий сніг, у більшості центральних областей та південній частині зона високого атмосферного тиску обумовить суху повітряну масу, істотних опадів не очікується.

Температура повітря вночі становитиме 2-7 градусів морозу, в західній частині місцями до 3 градусів тепла, вдень очікується 0-5 градусів тепла, на північному сході місцями до 2 градусів морозу.

Вночі та вранці місцями очікуються тумани.

У західній частині очікуються дощ і мокрий сніг. Температура повітря вночі 2-7, місцями до 3 тепла, вдень 0-5 градусів тепла.
У північних областях пройдуть опади у вигляді дощу і мокрого снігу. Температура повітря вночі 2-7 градусів морозу, вдень 0-5 тепла, на Сумщині до 2 морозу.
У центральній частині буде панувати суха погода, лише у Вінницькій області очікується переважно дощ. Температура повітря вночі 1-6 градусів морозу, вдень 1-4 градуси тепла.
У східних областях суттєві опади малоймовірні, на Харківщині - невеликий дощ і мокрий сніг. Температура повітря вночі 2-7 градусів морозу, вдень від 2 градусів морозу до 4 тепла.
У південній частині буде переважати суха погода. Температура повітря вночі 0-5 градусів морозу, вдень 0-5 градусів тепла.
У Києві 18 грудня очікуються дощ і мокрий сніг. Температура повітря вночі 2-4 градуси морозу, вдень 0-2 градуси тепла.

Вітер в Україні західний, 5-10 м/с.

opogode.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини