"Підтримати"
Новини
Всі новини
---

Гороскоп на 15 грудня 2015 року

Гороскоп на 15 декабря 2015 года

Не потрібно поспішати: це один з тих днів, коли успіх приходить до тих, хто вміє чекати, а вже потім до всіх інших. Корисно зосередитися на справах суто практичних – вдасться вирішити багато питань, в тому числі організаційні і фінансові. Можливі невеликі грошові надходження.

Гороскоп Овен
Сприятливий день. У вас достатньо життєвих сил і наполегливості, щоб подолати будь-які труднощі. Вдасться вирішити фінансові питання, навести порядок у справах, а також укласти угоди або підписати договори, які обіцяють швидку прибуток. Дуже добре цей день підходить для початку співробітництва з закордонними партнерами і взагалі для будь-яких контактів з іноземцями.
Намагайтеся допомагати тим, хто опинився у важкій ситуації, не бійтеся давати поради: ті, хто до них дослухається, не пошкодують про це. Непоганий день для спілкування з друзями і членами сім'ї, а ось романтичні побачення можуть розчарувати.

Гороскоп Телець
Наполеглива робота допомагає домогтися успіху. Ви не відступаєте, якщо щось йде не так, і правильно робите: цілеспрямованість буде винагороджена. Це відповідний день для спілкування з впливовими людьми, обговорення питань, що стосуються співробітництва, розвитку вашої кар'єри, збільшення доходів.
Особисті відносини будуть складатися гармонійно, якщо ви відмовитеся від марних очікувань і не будете пред'являти до оточуючих занадто високих вимог. Пам'ятайте, що слабкості є у всіх – і у вас теж (хоча в цей день краще нікому не показувати).

Гороскоп Близнюки
Неоднозначний, але дуже цікавий день. Не можна сказати, що зірки підтримують вас у всьому: можуть виникати проблеми, часом і з'являються перешкоди на шляху. Але ви за всі справи беретеся з таким ентузіазмом, що сумніватися в успіху, просто не доводиться. До того ж вдається знайти союзників, до яких можна звернутися з будь-яким проханням і не сумніватися, що вона буде виконана найкращим чином.
Вільний час бажано проводити вдома. Можна приймати гостей, в тому числі колег і ділових партнерів – в неформальній обстановці обговорення багатьох питань пройде простіше. Не виключено початок службових романів.

Гороскоп Рак
Сприятливий день для нових починань. З'являються цікаві, перспективні ідеї; поки вони ще не оформилися і вимагають ретельного обдумування, але вже стає ясним напрямок подальших дій. Шукайте людей, які поділяють не тільки ваші ідеали і погляди на життя в цілому, але і цілі на найближче майбутнє: співпраця саме з такими союзниками буде найбільш плідним.
Можна вирішувати фінансові питання, вкладати гроші і робити покупки. Не виключені незаплановані грошові надходження. Добре купувати подарунки для близьких, але і себе варто порадувати який-небудь приємною дрібницею.

Гороскоп Лев
Сильний вплив позитивних тенденцій, і цим можна користуватися як для досягнення давно поставлених цілей, так і для реалізації нових задумів. Вас супроводжує успіх у багатьох починаннях, але найбільших успіхів можна досягти там, де мова йде не тільки про отримання вигоди, але і про моральному задоволенні, самореалізації, відновлення справедливості.
Яскраво проявляються кращі якості; не дивно, що в цей день у вас можуть з'явитися нові союзники, друзі та шанувальники. Відповідний день для самоосвіти: ви швидко розумієте, яка інформація вам потрібна, і її легко засвоюєте.

Гороскоп Діва
Це важливий для вас день. Постарайтеся не зробити помилок і не допустити навіть незначних помилок: якщо все робити правильно, удача буде супроводжувати вам ще довго. Союзників і помічників вибирайте ретельно, не соромтеся висувати до них високі вимоги; самі ж намагайтеся не підводити тих, хто на вас поклався. Це важливо, тому що саме сьогодні закладаються основи довгої і плідної спільної діяльності.
Можливе отримання тривожних звісток, що стосуються когось із близьких, членів сім'ї. Не панікуйте: незабаром надійдуть куди більш добрі новини.

Гороскоп Терези
Дуже плідний день. Важко уявити собі справу, з яким вам не по силам було б впоратися. Ви енергійні, наполегливі, здатні творчо підійти до розв'язання будь-якої задачі. Єдина проблема полягає в тому, що не всім Вагам вдається тримати емоції під контролем, і деякі представники знаку ризикують наробити дурниць, піддавшись швидкоплинному пориву.
Не самий вдалий день для покупок: ви вибираєте хороші речі, але купуєте їх не на самих вигідних умовах. Поїздки чи виправдають очікування, можливі сварки з попутниками.

Гороскоп Скорпіон
З'являються чудові ідеї, нові плани; творчих представників знаку відвідає натхнення. Можна проявляти ініціативу і на роботі, і в особистому житті. Багато чого з того, що ви пропонуєте, виходить за рамки повсякденного, звичного – це не повинно вас лякати. Настав підходящий момент для того, щоб продемонструвати всю багатогранність і глибину вашої особистості; особи, що заслуговують уваги, оцінять його по достоїнству.
Можливо початок романтичних відносин, які будуть тривати довго і відіграють важливу роль у вашому житті. Вдало складаються будь-які поїздки.

Гороскоп Стрілець
Відповідний день для змін у професійній сфері. Можна проявляти ініціативу, пропонувати щось нове. Іноді доводиться проявити наполегливість, щоб отримати підтримку, але частіше просто потрібні додаткові пояснення, оскільки не всі здатні оцінити ваш новаторський підхід, свіжі ідеї та сміливі плани.
Вам належить займатися не тільки своїми, але й чужими справами. Буде можливість допомогти тим, хто опинився у важкій ситуації, зробити щось корисне для друзів і близьких. Ви дієте абсолютно безкорисливо, але все ж отримаєте нагороду за свої гідні вчинки.

Гороскоп Козеріг
Деякі труднощі не виключені, але навряд чи ви станете з-за них переживати – думки зайняті новими планами, і ви більше думаєте про майбутні успіхи, ніж про щось інше. З таким настроєм добре братися за нові справи. Можна не сумніватися в тому, що швидко знайдуться помічники, однодумці.
Дуже приємним буде спілкування з друзями. Навіть якщо ви не будете згодні, суперечок і конфліктів не виникне. Можливі несподівані подарунки, приємні сюрпризи. Кохана людина знайде спосіб порадувати вас.

Гороскоп Водолій
Чудовий день для спілкування, добре проходять і ділові, і особисті зустрічі. Обговорюючи будь-які питання, ви зберігаєте спокій, не допускаєте конфліктів. З вами приємно і цікаво мати справу, так що не дивно, що протягом усього дня ви будете оточені зацікавленими слухачами та іншими приємними людьми.
Добре укладати угоди, у тому числі довгострокові, домовлятися про співпрацю або виході на нову роботу. Увечері буде можливість відмінно повеселитися, отримати заряд позитивної енергії, якої вистачить на кілька днів.

Гороскоп Риби
Непростий день, повний спокус і спокус. Якщо ви знайдете в собі сили протистояти їм і не піддаєтеся на провокації, то зможете домогтися успіху. Допомагає тут не тільки твердість характеру, але й інтуїція: завдяки їй ви швидко розумієте, що вами намагаються маніпулювати, і разоблачаете таємних ворогів.
Важлива підтримка близьких людей; не соромтеся просити про неї, ділитися своїми переживаннями. Другу половину дня варто провести спокійно, в оточенні доброзичливо налаштованих людей, по можливості захистивши себе від будь-яких хвилювань.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини