"Підтримати"
Новини
Всі новини

Найнебезпечніша тварина Америки

Самое опасное животное Америки

В Америці, дуже багато диких тварин. Багато тварин, які живуть в безпосередній близькості від міст і селищ не бояться людей. Вони приходять на задні двори, парки та на галявини. І виходять на дороги. Уздовж американських доріг дуже багато трупів збитих тварин. І якщо зустріч з дрібними єнотами і скунсами смертельна в основному для них самих, то зустріч з великими тваринами небезпечна для всіх сторін.

Ось топ 10 найбільш небезпечних представників фауни США: павуки, скорпіони, американські бізони, вовки і койоти, пуми, алігатори і крокодили, акули, змії, ведмеді. Виглядає загрозливо. А на першому місці - олені. Ці милі парнокопитні вважаються найбільш небезпечними для людей дикими тваринами Америки. Саме вони забирають найбільше людських життів.

Зараз популяція оленів в США становить приблизно 30 мільйонів особин. Олені часто не бояться людей і найстрашніше не бояться доріг. Якщо поїхати уздовж якого-небудь шосе, оточеного лісами та/або полями, з дуже великою ймовірністю можна зустріти кілька груп оленів, які пасуться прямо недалеко від дороги. У місцях активної міграції тварин ставлять попереджувальні знаки, а узбіччя обгороджують сіткою, але це не завжди допомагає і олені вискакують на проїжджу частину.
Самое опасное животное Америки

Середня вага дорослого самця белохвостого оленя близько 68 кг, при бігу він розвиває швидкість до 75 км/год. Дозволений швидкісний максимум для автомобілів по штату Нью-Йорк, наприклад, 88 км/год, але він часто перевищується в щільному потоці. У середньому олені з'являються в зоні видимості водія в районі 65 м, буває, що просто несподівано вискакують з кущів. Що з цього буває?

Згідно зі статистикою Національного управління безпекою руху на дорогах (NHTSA) щорічно в США відбувається 1 мільйон автомобільних аварій за участю оленів, в яких гине 200 осіб і більше 10 000 осіб отримують ушкодження різного ступеня тяжкості. Якщо бути точніше, наприклад, за період 2005-2009 рр. у подібних аваріях загинуло 1017 осіб.

Існує спеціальний термін, що позначає аварію за участю автомобіля і оленя - DVC (deer-vehicle collision). Як часто відбуваються такі ДТП? Все залежить від штату, пори року та часу доби. Якщо повертатися до статистики, то в середньому по країні з 1 169 водіїв потрапляє в аварію з оленем щорічно. Найбільш часті сутички відбуваються в штатах:

10. Мічиган/Вірджинія - 1 з 97 водіїв

9. Південна Кароліна - 1 з 95

8. Міссісіпі - 1 з 88

7. Міннесота - 1 з 81

6. Вісконсін - 1 з 77

5. Південна Дакота - 1 з 73

4. Пенсільванія - 1 з 70

3. Айова - 1 з 68

2. Монтана - 1 з 63

1. Західна Віргінія 1 з 44

Самое опасное животное Америки

Восени, під час гону, олені стають особливо непередбачуваними, небезпечними і агресивними. Серед 10 штатів, де водії найчастіше стикаються з оленями немає Нью-Йорка, але збитих тварин багато. Наприклад, минулої неділі, за 40-хвилинну поїздку ми бачили два трупи великих оленів біля узбіч. Звичайно, це не трапляється на всіх дорогах, але є ділянки, де тварини дуже активні.

Найнебезпечніше час доби в таких ситуаціях - ранній ранок і час, перед заходом сонця, коли тварини у великій кількості виходять у пошуках корму і наближаються до доріг. Потрібно бути гранично уважним і дивитися по сторонах, олені рідко ходять поодинці. Не вибіг один із стада, не факт що це не прийде в голову іншому.

Якщо зіткнення з твариною все ж не вдалося уникнути, а олень подає ознаки життя, ні в якому разі не можна до нього підходити, поранена тварина вкрай небезпечна.

І так, пристібайтеся, будь ласка, багато людей, які постраждали у подібних аваріях і сиділи на задньому сидінні, не були пристебнуті.

Джерело

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини