"Підтримати"
Новини
Всі новини

В Емірати сім'єю тільки з дитячими паспортами

В Эмираты семьей только с детскими паспортами
Туроператори повідомили про те, що імміграційна служба ОАЕ не буде приймати до розгляду документи дітей, вписаних в паспорт батьків. На кожного туриста, незалежно від віку, необхідно надавати окремий паспорт. При цьому плата за візу буде стягуватися з кожної людини, знижки на дітей не надаються. Точна дата вступу в силу нових правил поки невідома, але в туроператорських компаніях не виключають, що це станеться незабаром. Зокрема, на сайті Join UP! дана інформація супроводжується проханням підготувати документи для подачі на візу у відповідності з новими вимогами вже з 21 грудня поточного року.

В туркомпаніях нагадують, що на сьогоднішній день за дітей, вписаних в паспорт матері або батька, платити не потрібно. З урахуванням того, що вартість візи в Емірати становить 80 $, або близько 1 900 гривень, нововведення помітно підвищить вартість турів для сімей з двома та більше дітьми. При цьому експерти відзначають, що кількість паспортів в які вписані діти поступово зменшується, оскільки в Україні з 1 квітня діє норма, згідно з якою діти, які виїжджають за кордон, повинні мати свій проїзний документ. "З кожним роком кількість дітей з власними проїзними документами зростає, тому глобальних проблем я не передбачаю", – відзначає комерційний директор "Наталі Турс Україна" Іванна Чучман. Для інших же процес оформлення віз може ускладнитися. "Ми вже попередили своїх партнерів, щоб вони донесли до туристів інформацію про майбутні зміни і що поки ще є можливість подавати документи за старою схемою", – розповів начальник відділу бронювання Еміратів Travel Professional Group Андрій Кравченко.

Читайте на InfoKava.com: Ажіотаж за біометричними паспортами (ТВ, відео)

Ще один співрозмовник висловив жаль, що такого роду зміни часто відбуваються або в сезон або безпосередньо перед його початком. Півроку тому, нагадаємо, аналогічний пункт в перелік візових вимог внесла Греція.


Джерело: mastertura.com.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини