Новости
Все новости

У мережі з'явилися найчіткіші знімки Плутона. ВІДЕО

У мережі з'явилися найчіткіші знімки Плутона. ВІДЕОNASA отримало нові знімки Плутона, зроблені станцією New Horizons.

Про це повідомляє Lenta.ru.

За словами вчених, в найближчі десятиліття людство не побачить знімків цієї карликової планети кращої якості.

З отриманих фотографій NASA склало відео прольоту New Horizons над горами аль-Ідрісі (неофіційно названими на честь арабського географа Мухаммада аль-Ідрісі).

На зображеннях, а також змонтованому з них відео, можна побачити деталі рельєфу карликової планети. Зокрема, на них помітні "безплідні землі" Плутона: гострі крижані вершини (гори, долини між ними, а також мозаїчна структура серця карликової планети (плато Супутника).

Читайте також: Плато Супутник і район Ктулху: NASA опублікувала нове відео Плутона

Знімки, які мають роздільну здатність до 77-85 м на піксель, зроблені 14 липня цього року за допомогою наукових інструментів LORRI (Long Range Reconnaissance Imager) і MVIC за 15 хвилин до максимального зближення станції з Плутоном на відстані близько 17 тис. км від нього.

В даний час станція знаходиться на відстані понад 5 млрд км від Землі.

Очікується, що в 2019 році вона досягне планетоїда 2014 MU69 на відстані 1,6 млрд км від Плутона в поясі Койпера. До цього об'єкту New Horizons може податися після карликової планети. Місія New Horizons повинна завершитися в середині 2020-х років.

Основне завдання New Horizons - вивчення Плутона і його супутника Харона.


Подписывайтесь на аккаунт InfoKava.com в Twitter, Facebook или Telegram: в одной ленте новостей - все, что стоит знать о события в Украине и в мире о политике, бизнесе, культуре и экономике.
Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показать еще новость