"Підтримати"
Новини
Всі новини

«Самопоміч» не буде підтримувати кандидатів, яких визначали у «темних» кабінетах

«Самопоміч» не буде підтримувати кандидатів, яких визначали у «темних» кабінетах
Як відомо, 7 грудня відбудеться перша сесія новообраної Івано-Франківської обласної ради. Процеси, що передують цій події, заставляють ставити під сумнів ті надії людей, з якими вони віддавали свій голос на виборах. Знов відбуваються кулуарні домовленості, торги посадами.

При чому у цих переговорах беруть участь особи, які до обласної ради не мають жодного стосунку, більш того, деякі з них підпадають під люстрацію. Чому ці обговорення не публічні? Чому від цих процесів відмежували громаду Прикарпаття? Фракція «Самопомочі» вважає подібні дії неповагою до виборців. Не кажучи, про те, що це цілковито суперечить принципам і правилам, які принесла Революція Гідності.

Читайте на InfoKava: Из фракции "Самопоміч" выгнали депутата, которая поддержала кандидатуру Шокина

Кулуарність і дерибан посад – це найгірші традиції української політики. Тому «Самопоміч» публічно заявляє про свою категоричну позицію не підтримувати кандидатів, яких визначали у «темних» кабінетах. Закликаємо депутатів інших фракцій сповідувати чесність та відкритість. Не дати обласній раді вчергове стати на старі політичні граблі та виправдати надії людей на нову якість місцевої політики.


Джерело: gk-press.if.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме