"Поддержать"
Новости
Все новости

Сенсація майбутнього: мужчина може народити дитину

Австралійські вчені зробили сенсаційне відкриття. За їх даними, вже через 10-15 років чоловіки нарівні з жінками зможуть народжувати дітей.

Це стане можливим завдяки пересадці статевих органів.

Вчені з клініки Квистленда (Австралія), що спеціалізується на пересадці жіночих статевих органів, зайнялися питанням дітонародження у чоловіків. Як запевняють дослідники, на даний момент це неможливо, але через 10-15 років нові наукові технології допоможуть здійснити народження дитини чоловіком.

Читайте на InfoKava.com: У Китаї жінки отримали право народжувати двох дітей

Провівши ряд досліджень і тестів, фахівці впевнені, що в теорії це цілком можливо і навіть більше того, чоловік в майбутньому зможе народжувати дітей. Справа в тому, що вже зараз успішно практикується операція з пересадки матки серед жінок, у яких присутні які-небудь порушення з цим органом. Як запевняють вчені, теоретично, матку цілком можна пересадити і чоловікові.

Безумовно, щоб підтримувати існування матки в чоловічому організмі потрібно буде приймати різні ліки, в тому числі гормональних, досягаючи необхідного рівня тестостерону і прогестерону. Більш того, вагітним чоловікам, як і чоловікам, що змінив стать, потрібно буде вживати ряд препаратів проти відторгнення не тільки нового органу, але ще й плоду.

Якщо це станеться, то чоловік теоретично зможе не тільки виносити плід, але ще і благополучно його народити. Як запевняють вчені, на сьогоднішній день навіть можливо створити судини, які так необхідні для того, щоб підтримувати життя дитини в "жіночому" організмі. Звичайно ж, такий процес буде значно відрізнятися від народження дитини жінкою, запевняють фахівці.


Джерело: ukr.media

Присоединяйтесь к нам в соцсетях Facebook, Telegram и Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показать еще новость