"Підтримати"
Новини
Всі новини

Яценюк: в Україні немає вугілля. Що далі?

Яценюк: в Украине нет угля. Что дальше?
Країні потрібен план надзвичайних заходів, який дозволить пройти зиму, заявив прем'єр.

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив про відсутність в Україні достатніх запасів вугілля для проходження зимового періоду.

"За наявними у мене даними чітко видно: запасів вугілля немає. Достатніх запасів вугілля - немає. Про що я попереджав три місяці тому", - сказав він.

Читайте на InfoKava.com:
В Україні різко скоротився видобуток вугілля

За словами прем'єра, на засіданні буде обговорюватися ситуація на електроенергетичному ринку, яка є "досить складною".

Для запобігання відключень споживачів від енергопостачання Яценюк зажадав прийняти план надзвичайних заходів, який дозволить пройти зиму. "І саме це зараз буде предметом обговорення", - сказав прем'єр-міністр.

Яценюк нагадав, що держава виділила на закупівлю вугілля ресурси - як з бюджету, так і шляхом кредитування енергетичних компаній.

"І зараз ці ресурси не просто потрібно освоїти. Нам потрібні запаси вугілля, розуміючи, і про це говорилося три місяці тому: Росія буде блокувати постачання вугілля", - сказав він.


Раніше сьогодні міністр енергетики і вугільної промисловості України Володимир Демчишин заявив, що Україні вистачить вугілля тільки на місяць.

Як повідомляли раніше, в ДНР з 25 листопада припинили постачання вугілля Україні. Припинення поставок вугілля на підконтрольні Києву території з ДНР триватиме щонайменше два тижні.

Джерело: korrespondent.net

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини