Все новости

Вчені знайшли в шоколаді наркотики

Вчені знайшли в шоколаді наркотики

У складі шоколаду було виявлено речовину, яка дає на людський організм вплив, схоже на дію наркотиків. До такого висновку прийшли американські дослідники.Ця речовина здатна викликати залежність (звичайно ж, у багато разів слабшу, ніж наркотичні речовини) і впливає на ті ж ділянки мозку, які сприйнятливі і до наркотиків.У цьому компоненті вченими було виявлено речовину, яке схоже з каннабіноїдами, що входять до складу марихуани. Як відомо, основним компонентом шоколаду є боби какао.

За словами дослідників, ці ж ділянки починають активізуватися, коли людина закохується. У такому випадку організм самостійно починає виробляти речовини, які здатні викликати стан ейфорії, підвищення життєвої енергії і прискорення серцевого ритму. Також американські дослідники прийшли до висновку, що основна причина в залежності від шоколаду полягає в ванданамиде. Дана речовина також входить і до складу какао, а на людину він має практично таку ж дію, як і марихуана, сприяючи позбавленню людини від поганих емоцій.


Крім цього, небезпека для здоров'я шоколад і какао-порошок можуть складати також у тому випадку, якщо людина починає вживати їх у надто великій кількості. Причому ця небезпека, швидше за все, полягає у ймовірності розвитку алергічних реакцій, а також інші наслідки нераціонального харчування, а зовсім не в появі наркотичної залежності. Незважаючи на те, що, на думку вчених, шоколад викликає залежність, для того, щоб людина могла відчути такий же ефект, як від 1 дози марихуани, йому довелося б за один прийом їжі вживати приблизно 30 кілограмів шоколаду.

Вчені про користь шоколаду.Свідченням цього є результати медичних досліджень про корисні властивості шоколаду, представлені вченими. Одне із зарубіжних видань зібрав і опублікував результати десяти наукових досліджень, які говорять про користь шоколаду для людського організму.Проте все ж шоколад традиційно прийнято вважати корисним продуктом харчування, ніж шкідливим – звичайно, якщо вживати його в помірних кількостях.

Крім цього, результати останніх досліджень показують, що навіть молочний шоколад містить поживні речовини, які сприяють зниженню ризику серцевих захворювань.На думку вчених, шоколад високої якості з вмістом какао бобів більше 70 відсотків є дуже корисним продуктом для серця, мозку та циркуляції крові.

Результати недавніх експериментів свідчать про те, що чорний шоколад сприяє відновленню еластичності артерій, а також сприяє просуванню лейкоцитів по кровоносних судинах.Як вже зазначалося, шоколад є корисним для серця і кровообігу. Так, фінськими дослідниками було встановлено, що регулярне вживання шоколаду сприяє зниженню ризику розвитку інсульту на 17 відсотків.Крім цього, також до корисних властивостей цього продукту відноситься те, що, на думку вчених, він допомагає зменшити ймовірність виникнення інсульту.


Вчені довели, що шоколад є багатим джерелом калію і цинку, а вживання 100 грам темного гіркого шоколаду забезпечує добову норму заліза для людського організму.Також шоколад вважається продуктом, який надзвичайно багатий мінералами. Вживання якісного шоколаду сприяє зменшенню рівня холестерину, а також сприяє зниженню ризику виникнення захворювань серцево-судинної системи.Крім того, шоколад сприяє зниженню рівня холестерину в організмі.

Читайте на InfoKava: Як на організм людини впливають наркотики

Не можна не згадати і про те, що шоколад корисний для шкіри. Це пов'язано з тим, що речовина флавонол, яке міститься в цьому продукті, допомагає захищати шкірні покриви від шкідливого впливу сонячних променів. Так, за інформацією невролога Уілла Клауэра, якщо за 20 хвилин до прийому їжі людина з'їдає невеликий шматочок шоколаду, в її організмі відбувається запуск вироблення гормонів, що відповідають за відчуття ситості. Як не дивно, шоколад також є незамінним помічником для тих, хто хоче схуднути. Результатом цього є те, що під час безпосереднього прийому їжі людина з'їдає трохи менше.

Також шоколад корисний для вагітних, оскільки він впливає на поліпшення здоров'я їх майбутніх дітей. Фінськими дослідниками було доведено, що шоколад сприяє підвищенню рівня стресостійкості у вагітних жінок, в результаті чого їх діти народжуються здоровими. Крім цього, шоколад також допоможе в запобіганні такого небезпечного захворювання, як цукровий діабет. Вчені вважають, що регулярно вживання в помірних кількостях чорного шоколаду сприяє запобіганню розвитку цукрового діабету.

Ні для кого не секрет, що шоколад є дуже корисним продуктом для мозку. Так, флавоноли, що містяться в шоколаді, сприяють поліпшенню пам'яті у людей похилого віку і прекрасно доповнюють курс лікування травм головного мозку. У шоколаді міститься фэнилэтиламин – речовина, синтезирующееся в мозку під час закоханості, яке здатне зробити людину щасливішою. Абсолютно здоровим людям шоколад також допоможе поліпшити самопочуття і відчути себе щасливішими.


Джерело: fxstock.ru
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter
Также по теме
Вторая мировая восемьдесят лет спустя: новые цифры потерь. Инфографика
Самые распространенные виды взяток в Украине
Анализ запросов украинцев в интернете показал, что больше всего беспокоит жителей каждой области Украины
СМИ: жители ОРДЛО остаются без украинских пенсий
Долг Киева за электроэнергию составляет более 1 млрд грн
Лучшее за неделю
Мультимедиа
Фантастическое дефиле: создана стильная одежда для космических туристов. Видео
Сложно и бесперспективно: летающего такси не будет
Северодонецк превращают в цветущий город. Видео
Пресс-марафон президента Зеленского в прямом эфире (обновлено)
Отказаться от пластика в быту не так уж и трудно, считает винницкая семья. Видео