"Підтримати"
Новини
Всі новини
---

Метінвест скоротив зарплати і робочий день для адміністративного персоналу

 Метинвест сократил зарплаты и рабочий день для административного персонала

Після засідання, гірничо-металургійна група компаній Метінвест скоротила час робочого дня на 20%. Так само до зниження потрапили і заробітні плати для адміністративного персоналу.

Дана міра прийнята з метою скорочення витрат компанії, її дія триватиме два місяці, передає Інтерфакс-Україна з посиланням на коментар групи Метінвест.

Як йдеться у повідомленні, останнім часом з ряду об'єктивних ринкових і логістичних причин обсяг виробництва на двох містоутворюючих підприємствах Маріуполя - ММК ім. Ілліча та "Азовсталі" - скоротився майже в два рази.

Антикризовий план Метінвесту передбачає тимчасовий перехід адміністративного персоналу на скорочений робочий день в умовах неповного завантаження потужностей.

Повідомляється також, що працівники, зайняті на виробництві, продовжують працювати в звичайному режимі.


"Антикризова програма сфокусована на скороченні витрат. Для цього ми максимально активізуємо внутрішні резерви і відмовляємося від витрат, не пов'язаних з виробництвом. Такі заходи дозволять скоротити витрати і направити економію коштів на підтримку виробництва і трудових колективів", - йдеться в повідомленні.

Читайте на InfoKava.com: Співробітників НБУ очікують масові звільнення

Раніше повідомлялося, що торги на Українській біржі 16 листопада завершилися обвалом для підприємств групи Метінвест.


Метінвест є вертикально інтегрованою гірничодобувною групою компаній. Група складається з видобувних і металургійних підприємств, що знаходяться в Україні, Європі і США і має мережу продажів з охопленням всіх ключових світових ринків.

Основними акціонерами компанії Metinvest B. V. (Нідерланди, материнської компанії групи Метінвест) є група СКМ (71,24%) і Смарт-холдинг (23,76%), спільно керують компанією. ТОВ Метінвест Холдинг - керуюча компанія групи Метінвест.


Джерело: nv.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини