"Підтримати"
Новини
Всі новини

Японські вчені радять частіше користуватися громадським транспортом

Японские ученые советуют чаще пользоваться общественным транспортом

Японські дослідники заявили, що добиратися на роботу на громадському транспорті, а не на особистому автомобілі, більш корисно для здоров’я.

Про це вчені розповіли на щорічних наукових сесіях Американської серцевої асоціації, повідомляє InfoKava.com з посиланням на Львівський портал

Зокрема, поїздки в громадському транспорті допомагають підтримувати в нормі кров’яний тиск, а також знижують ризик появи діабету і надмірної ваги.

До таких висновків науковці прийшли під час дослідження, участь в якому взяли майже 6 тисяч осіб з числа жителів міста Осака у віці від 49 до 54 років.

Дослідники розділили випробовуваних на дві групи – тих, хто їздив на роботу на особистому автомобілі, і тих, хто обирав громадський транспорт і велосипед. Спостереження проводилися з 2012 по 2015 роки.

Вченим вдалося встановити, що використання громадського транспорту або велосипеда для поїздки на роботу на 44% знижує ризик появи зайвої ваги, на 27% – високого кров’яного тиску, на 34% – появи діабету за умови, що весь шлях займає 20 або більше хвилин.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини