"Підтримати"
Новини
Всі новини

Людей з татуюваннями все рідше пускають в японські басейни і бані

Людей с татуировками все реже пускают в японские бассейны и бани

Відвідувачів, які мають на своєму тілі татуювання, не пускають до місця громадського купання більше половини японських готелів. До такого висновку прийшли дослідники з Національного агентства з туризму Японії після проведення урядового опитування.

З'ясувалося, що в результаті заборони місцевим жителям з татуюваннями з'являтися в громадських лазнях і басейнах (татуювання в країні асоціюються з якудзой — організованою злочинністю), 56% готелів по всій країні ввели такі ж обмеження для туристів. Тільки 31% закладів пускає татуйованих купальників беззастережно. А представники 13% подібних місць заявили, що готові пустити людей з татуюваннями в тому випадку, якщо вони прикриють натільні малюнки.

Одним з найбільш яскравих інцидентів, пов'язаних із забороною купання в громадських місцях людям з татуюваннями, став випадок Ерани Брюэртон, 60-річної мешканки Нової Зеландії, показності народності маорі. У 2013 році її не пустили в громадську лазню в Хоккайдо через традиційні татуювання на обличчі. Жінка, яка приїхала на академічну зустріч, присвячену мов корінних народів, заявила, що не звикла до подібного ставлення до її татуюванням на обличчі.

Нове урядове дослідження збіглося з висловленою наміром влади країни збільшити кількість туристів відвідують Японію до 20 мільйонів в рік до літніх Олімпійських ігор, які пройдуть в Токіо в 2020 році. У 2015-му країну відвідало понад 15 мільйонів туристів, багато з яких серед причин візиту називали бажання скупатися в гарячих джерелах.

Читайте на Infokava.com: Японські храми, парки, ринки приваблюють туристів з усього світу. ФОТО

Захоплення європейців татуюваннями не поділяють жителі Японії, які сприймають їх як відмітну рису членів злочинного синдикату. В країні люди з татуюваннями працюють в місцях, які не передбачають державного контракту, а в одній із шкіл Осаки 23-річного співробітника оштрафували за татуювання на суму, що дорівнює місячній зарплаті.

Японські психологи вважають, що, незважаючи на повальне захоплення татуюваннями, їх власники мають ряд особистісних особливостей. Наприклад, з'ясувалося, що вони більш агресивні.

За матеріалами: Вокруг Света

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини