"Підтримати"
Новини
Всі новини

«Розетка» розповіла про сучасні ранці та наплічникі для школярів

17:26, 01 вер 2015
2 682
«Розетка» рассказала о современных ранцах и рюкзаках для школьников Спеціалісти інтернет-магазину «Розетка» підготували рекомендації з вибору шкільних ранців та наплічників. Особливо актуальний матеріал зараз, перед настанням нового навчального року.

У початкових класах носять ранці або шкільні налічникі. Ранці відрізняються наявністю жорсткого прямокутного каркаса. Він виглядає як «скринька» з лямками і ручкою зверху. «Коробка» забезпечує схоронність вмісту, а жорстка спинка розподіляє вагу, не даючи вмісту тиснути на спину. Ранець повинен бути забезпечений Х-додібними подушечками і щільним валиком в області попереку, які не дадуть йому щільно притиснутися до спини.

Зустрічаються безкаркасні ранці. Їх форма підтримується ребрами жорсткості. А деякі марки випускають «каркасні рюкзаки», як модель Kite http://rozetka.com.ua/kite_lp15_501_1s/p3515994/.

Лямки забезпечують правильне положення ранця на спині. Ознака гідною моделі - наявність м'яких вставок на ременях. Щоб ремені не врізалися в плечі, їх ширина повинна бути від 4 до 8 см. В області шиї лямки повинні бути розташовані досить широко. У той же час, чим ближче вони будуть один до одного, тим краще буде триматися рюкзак. Цим умовам відповідають моделі з S-подібною формою ременів або з так званою «маєчкою».

Ранець доведеться носити не порожнім. Каркаси з ергономічними вставками відчутно обтяжують модель, але при їх наявності можна буде підняти більшу вагу без шкоди для здоров'я. Каркасний ранець з анатомічною спинкою має бути не важчий 15% ваги дитини. Тяжкість рюкзака з анатомічною спинкою і жорстким дном не повинна перевищувати 10% ваги дитини.

Усередині має бути не менше двох відділень. Варто звернути увагу на кишені. Наприклад, у великий зовнішній кишеню може поміститися пенал. Внутрішня кишеня придасться для цінних речей. А бічну кишеню-мішечок може знадобитися для пляшечки з водою.

Ранець треба підбирати так, щоб першокласнику було зручно його носити. Основні риси гідної моделі - помірний вагу і анатомічно правильна форма. Шкільному ранцю належить стати нерозлучним супутником учня. Принаймні, на один навчальний рік. Тому він повинен не тільки бути комфортним, але і подобатися маленькому власникові.

В інтернет-магазині «Розетка» представлений широкий вибір ранців і рюкзаків для різного шкільного віку. Кожна модель супроводжується описом характеристик і детальними фотографіями.

Повна версія статті - на B2Blogger.com.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини