"Підтримати"
Новини
Всі новини

Міноборони розширило перелік осіб, придатних для служби в воєнний час

 

Міністерство оборони внесло зміни до Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних силах України, розширивши перелік осіб, придатних до служби у воєнний час.

Про це йдеться у наказі Міноборони №490 від 18 серпня, який опублікований на сайті Верховної Ради.

Так, обмежено придатними у воєнний час визнаються призовники, що мають клінічно вилікуваний туберкульоз та залишкові зміни після вилікуваного туберкульозу різних локалізацій.

У воєнний час індивідуально визначатиметься придатність до служби безсимптомних носіїв ВІЛ; осіб із повільно прогресуючими та непрогресуючими з незначними порушеннями функцій та рідкими загостреннями хворобами крові та кровотворних органів; осіб з незначними порушеннями функцій ендокринної системи, незначними порушеннями харчової поведінки та обміну речовин.

Також до розширеного списку тих, хто визнаватиметься придатним, увійшли особи з легкими короткотривалими проявами психічних розладів; невротичними, пов’язаними із стресом, і соматоформніми розладами при помірно виражених, короткотривалих проявах, з астенічним станом; особи з повільно прогресуючими хворобами центральної нервової системи з незначними порушеннями функцій; з епізодичними та пароксизмальними розладами (крім епілепсії) з незначними порушеннями функцій органів і систем.

Читайте також: У Раді хочуть скасувати відстрочку від мобілізації для тих, хто здобуває другу вищу освіту
Як повідомлялося, міністр оборони Олексій Резніков заявив, що на сьогодні немає потреби оголошувати мобілізацію для збільшення чисельності Сил оборони, головне – навести лад з центрами комплектування та військово-лікарськими комісіями.

Джерело: Укрінформ


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини