"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Варшаві відкрився магазин магії та чаклунства

Любителям Гаррі Поттера та його чарівних пригод у Польщі тепер роздолля. У центрі Варшави відкрився магазин за мотивами всесвіту Гаррі Поттера. Він наповнений різними магічними предметами – мітлами, чарівними паличками, капелюхами, котлами та зіллями.

При вході в магазин відразу відчувається приємний запах прянощів, чути музику з фільмів про хлопчика, який вижив, а під стелею увагу на себе звертає мітла - звичайно, це Nimbus 2000. На стіні за стійкою продавця висить оголошення про розшук Гаррі Поттера Міністерством магії. Полиці сягають стелі, вони підсвічені так, щоб кожен товар на них був добре видно, повідомляє видання Варшава.

У “Чарівному магазині”, так він називається, можна знайти блокноти з різними обкладинками – гербом Хогвартсу, Картою мародерів, Буклею і так далі, – а також брелоки, кружки (звичайні або такі, що змінюють свій малюнок під впливом тепла), плакати, шкарпетки, шляпи , плащі-невидимки та інший одяг, чарівні палички, пазли, лампи, чайні сервізи з котлами та інше. При покупці палички доведеться підписати сертифікат про те, що ви повідомлені, що заборонених заклинань застосовувати не слід.

Крім цього, в магазині продаються солодощі, найпопулярніші з них - шоколадні жаби, в упаковках яких покупець знайде колекційні карти з чарівниками, та цукерки всіх смаків "Берті Боттс".

Кажуть, господар збирається відкрити ще й кав'ярню Гаррі Поттера


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме