"Підтримати"
Новини
Всі новини

У звільнені Ізюм, Балаклію та Куп'янськ ходитимуть приміські потяги

З 10 жовтня буде відновлено залізничне сполучення із деокупованим Ізюмом на Харківщині. Про це повідомили у Міністерстві інфраструктури.

Зокрема, почнуть курсувати рейкові автобуси Харків – Ізюм – Харків та Ізюм – Балаклія – Ізюм.

Приміський потяг №6403/6404, який сполучатиме Харків та Ізюм, вирушатиме з Харкова о 07:00 та прибуватиме до Ізюма о 10:47. З Ізюма поїзд вирушатиме о 17:02 і прибуватиме до Харкова о 20:48.

Потяг №6602/6603, який сполучатиме Балаклею та Ізюм, вирушатиме з Ізюма о 10:59, а прибуватиме до Балаклії о 12:29. З Балаклії поїзд вирушатиме о 15:08 та прибуватиме на станцію Ізюм о 16:38.

Обидва поїзди курсуватимуть щодня.

"Відновлення залізничного сполучення з Ізюмом стало можливим завдяки щоденній оперативній роботі вибухотехніків та залізничників. У короткі терміни було усунуто близько 25 пошкоджень колій, шпал, стрілочних переведень тощо. Після запуску пасажирського сполучення Ізюм та близькі до нього населені пункти зможуть швидше отримувати допомогу, а вимушені переселенці зможуть повернутися додому, щоб оглянути свої будинки", - сказав міністр Олександр Кубраков.

Раніше повідомлялося, що з 19 вересня почав курсувати поїзд сполученням Харків – Дергачі та Харків – Чугуїв. Також на маршруті використовуватиметься рейковий автобус.

Источник: Корреспондент


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме