"Підтримати"
Новини
Всі новини

Верховна Рада проголосувала проти трансляцій засідань парламенту

Депутати Верховної Ради України проголосували проти трансляцій засідання парламенту в ефірі телеканалу «Рада» на час дії воєнного стану. Як повідомив народний депутата Ярослав Железняк, обмеження підтримав 241 депутат.

Відповідно до ухваленої постанови зазначається, що «в період дії воєнного стану здійснення прямих трансляцій відкритих пленарних засідань Верховної Ради України може бути обмежено державним підприємством "Парламентський телеканал "Рада" в інтересах національної безпеки та з метою забезпечення заходів безпеки Верховної Ради України відповідно до Конституції України».

Таким чином телеканал «Рада» і далі буде приймати участь у національному телемарафоні.

 Основою для обмеження доступу до парламентських засідань стали депутати від «Слуги народу», які віддали 187 голосів, а також представники колишньої ОПЗЖ «Платформа за життя та мир» - 17 голосів, фракції «Довіра» - 15, «Відновлення України» - 12, шестеро позафракційних та по два представники «За майбутнє» та «Голосу».

Зазначимо, що телеканал «Рада» припинив транслювати засідання парламенту з першого дня російського вторгнення – 24 лютого 2022 року.

Джерело: ZN,UA


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини