"Підтримати"
Новини
Всі новини

Віта Яковлєва: Війна. Харківські щоденники. Наша теорія відносності

Увесь час перебуваючи в Харкові, журналіст Віта Яковлєва продовжує робити замальовки реального харківського життя - того, що оточує людей, що живуть там, а не того, яке створюють у нашому уявленні публікації в інформаційних повідомленнях ЗМІ. Іноді виявляється, що реальність не збігається з уявленим...

Все у житті відносно. Кожен із нас колись вимовляв цю банальність. Але іноді її сенс проявляється прямо наочно. І тоді ти розумієш, що значення слів та їх сенс – це не просто так, це важливо.

Найпростіший приклад - доброго ранку і добраніч. Тепер ці побажання не дратують. Навпаки, ти вдячний за те, що тобі бажають ранку без поганих новин і тихої ночі без прильотів з обстрілами. Але про відносність війна дала ще чіткіший урок. Що називається, прямо в лоба.

Побачила на сайті з пошуку роботи оголошення. Шукають копірайтера на повний день до офісу в Харкові. Добре? Чудово, отже, бізнес відновлюється. Хоч і обстріл з прильотами, а їсти хочеться всім. Тому офіси потихеньку відкриваються.

Але є одне велике АЛЕ. Офіс на Салтівці. Не на Північній, де й мешканців залишилося небагато, не те що бізнесу. Але поруч із нею, тобто у зовсім небезпечному районі.

Зробила у себе в соцмережах сторіс із цією інформацією. Мовляв, у Харкові точно все чудово, раз запрошують до офісу на Салтівку. Народ підтримав моє здивування. Рано, небезпечно, ризикові люди ці роботодавці. 99 відсотків тих, хто відреагував, вважали цю роботу не варіантом. Навіть за умови, що роботи у копірайтерів зараз дуже мало. Або взагалі немає.

А пізно ввечері мені написала людина - той самий один відсоток, який і належить до "все відносно". Попросила координати роботодавця – для неї це дуже гарний варіант. Тому що вона мешкає на Салтівці, недалеко від цього офісу. І їй все одно, чи вдома сидіти, коли голосно, чи на роботі. Точніше, на роботі набагато краще, там же ще гроші платять. Така ось сувора харківська реальність у воєнний час.

...Я щиро побажала їй удачі з працевлаштуванням. Адже все дійсно відносно.

Віта Яковлєва, Харків, для InfoKava


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме