"Підтримати"
Новини
Всі новини

Україна почне контрнаступ, як тільки буде паритет у тяжкому озброєнні

Ситуація на фронті наразі складна, оскільки українським військовим не вистачає гармат і важкого озброєння. Разом з тим незабаром Україна матиме паритет та зможе перейти в контрнаступ.

Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону повідомив секретар РНБО Олексій Данілов.

«Те, що сьогодні відбувається на фронті, ситуація непроста, вона складна. Наші військові як можуть рівняють цю ситуацію, в прямому і переносному значенні цього слова, але на сьогодні ще недостатня кількість гармат, важкої зброї для того, щоб ми сказали, що у нас вже є паритет», - наголосив Данілов.

Він висловив сподівання, що з урахуванням тих подій, які відбуваються у світі, Україна зможе цього паритету досягти, перейти до контратак і до відвойовування міст і сіл, які тимчасово захопив загарбник.

Відповідаючи на запитання, чому російські політики перейшли до відкритих заяв про наміри знищити державність України, Данілов зазначив: «Це їх мрії, вони відомі. І я можу сказати, що намагатися знищувати нашу державу вони почали доволі давно. У них це не зовсім виходить, тому вони переходять у крайню стадію, вже скинуті всі маски, вже немає чого приховувати. Навіть путін каже, що вони забирають свої території, а своєю територією вони вважають всю територію нашої країни. Це вже не боротьба за якийсь там Луганськ, Донецьк, вони прямо кажуть, що знищення України, знищення нашої нації – це для них завдання номер один».


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини