"Підтримати"
Новини
Всі новини

Окупанти вдарили «Точкою-У» по залізничному вокзалу Краматорська

На вокзалі перебували тисячі мирних українців, очікуючи на евакуацію, близько 30 загиблих, близько 100 осіб дістали поранення різного ступеня тяжкості.

Президент України Володимир Зеленський прокоментував цю трагедію:

"Поліція та рятувальники вже на місці. Російські нелюди не полишають своїх методів. Не маючи сил та сміливості протистояти нам на полі бою, вони цинічно знищують цивільне населення. Це зло, яке не має меж. І якщо воно не буде покаране, то ніколи не зупиниться."

За словами голови адміністрації Донецької області Павла Кириленка, під час ракетного удару на вокзалі перебували тисячі людей, оскільки відбувається евакуація жителів Донеччини до більш безпечних областей України. Голова облВА підкреслив, що російські окупанти "добре знали, куди цілять і чого хочуть: вони хочуть посіяти паніку і страх, хочуть взяти у заручники якомога більше мирних людей". 

За даними Укрзалізниці, на вокзал Краматорська прилетіло 2 ракети, у результаті чого більше 30 людей загинули та понад 100 осіб отримали поранення.

Раніше Кириленко повідомив, що 7 квітня евакуація автобусами з Вугледара здійснювалася під ворожим вогнем, а в районі Слов’янська удар крилатою ракетою тимчасово заблокував виїзд трьох евакуаційних поїздів. Ближче до півночі рух було відновлено.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме