"Підтримати"
Новини
Всі новини

Ахметов нарощує видобуток вугілля: введено 23 нові лави

Шахти "ДТЕК Енерго" в січні-жовтні ввели в експлуатацію 23 нові лави, видобувши 13,7 млн. тонн вугілля. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення компанії.

"У січні-жовтні цього року на шахтах "ДПЕК Енерго" видобули 13,7 млн ​​тонн вугілля марки "Г". Для забезпечення стабільного безперервного видобутку за цей період на шахтах компанії ввели в роботу 23 нові лави. Тільки у жовтні на шахтах компанії було видобуто більше 1,4 млн тонн палива та запущено 2 нові лави", - йдеться в повідомленні.
До кінця року компанія планує забезпечити видобуток 17 млн ​​тонн вугілля та запустити ще 6 лав.
"Компанія "ДТЕК Енерго" забезпечує істотний внесок у енергонезалежність України, тому зараз на плечах українських гірників ще більше відповідальності. Стартував опалювальний сезон і разом з енергетиками потрібно забезпечити світло та тепло в будинках мільйонів наших співвітчизників", - цитує прес-служба слова Ільдара Салєєва.
Станом на 2 листопада запаси вугілля на складах ТЕС ДТЕК становили 403 тис. тонн. Поповнення запасів відбувається за рахунок власного видобутку, і завдяки імпорту.
У жовтні ТЕС "ДТЕК Енерго" працювали максимальним складом обладнання - по 28-30 блоків. Крім того, компанія екстрено відвантажила майже 50 тис. тонн вугілля для потреб "Центренерго" та "Донбасенерго", які відчувають гострий дефіцит вугілля.
Нагадаємо, 29 жовтня стало відомо про обмеження Росією поставок вугілля в Україну.
ДТЕК заключив контракти на імпорт близько 0,5 млн тонн вугілля з США.
Станом на 1 листопада запас вугілля на українських ТЕС складав близько 600 тис. тонн, що в 4 рази менше передбаченого Міненерго графіку.
Основні проблеми з нестачею вугілля відчувають державні ТЕС компанії "Центренерго", запасі вугілля на яких менше 100 тис. тонн.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини