"Підтримати"
Новини
Всі новини

Штрафи за порушення ПДР в Європі значно вищі за українські

Багатьом українським автовласникам штрафи за порушення ПДР здаються значними. Однак в країнах Європи порушники платять значно більші суми. Про це розповідає Час Пік з посиланням на інформацію ЗМІ.

Штрафи за "п'яне" водіння

Так, найбільш суворими є санкції щодо нетверезих водіїв в країнах Східної і Південно-Східної Європи. У Чехії, Угорщині, Словаччині та Румунії встановлені обмеження - 0,0 проміле. У Швейцарії підпитий водій заплатить мінімум 545 євро, в Італії - 535 євро, а в Хорватії - від 405 євро. У Великобританії штраф за їзду в стані сп'яніння не має верхньої межі, а ось в Данії він не може перевищувати розмір місячної зарплати.

Перевищення швидкості

Забійні штрафи за порушення швидкісного режиму діють в Норвегії, Швеції, Італії та Швейцарії. Перевищення швидкості на 20 км на годину в Норвегії обійдеться водієві від 460 євро, в Швеції - від 235 євро. Перевищення швидкості на 50 км в Австрії оцінюється в суму до 2180 євро, в Іспанії від 600 євро, а в Швейцарії - це більше 60 денних ставок залежно від щомісячного заробітку.

Інші порушення

Крім того, в ряді європейських країн можна отримати величезний за мірками України штраф за проїзд на червоне світло світлофора. У Хорватії, наприклад, за це порушення оштрафують на суму від 405 євро, в Норвегії - 670 євро і в Греції - 700 євро.
Неправильна парковка в Угорщині обійдеться в 275 євро, в Румунії - в 230 євро, а в Іспанії - до 200 євро.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме