"Підтримати"
Новини
Всі новини

Запчастини для пральної машини: купити легко і просто

Купуючи нову побутову техніку, ми зазвичай не замислюємося про те, що колись, з різних причин, вона може зламатися. Це може бути заводський брак, випадкове пошкодження, використання повного ресурсу, перепад електрики... Та хіба мало які можуть бути причини! Головне, що відразу виникає питання: що робити? Викидати, наприклад, пральну машинку, до якої вже і звикли, або спробувати її виправити своїми силами?

Якщо є деякі технічні навички і досвід, а також відома точна поломка, то можна спробувати виправити агрегат самостійно. Втім, можна (а іноді і потрібно) придбати запчастину, щоб потім її встановив фахівець. Зазвичай розбирання та встановлення коштують грошей, так що виймання деталі і її придбання можуть істотно скоротити вартість остаточного ремонту.

Компанії з виробництва побутової техніки зазвичай паралельно пропонують і запасні частини до них. Тому варто потурбуватися цим заздалегідь і завжди мати під рукою адресу такої компанії, як ALM, де пропонуються запасні частини.

Найчастіше у тієї ж пральної машини ламаються ніжки і підшипники. Але ось як раз ніжки під пральну машину можна придбати і встановити самостійно, а купити підшипники на пральну машину можна в інтернет-магазині, хоча встановлювати самостійно рекомендується тільки тим, хто добре знайомий з цією технікою.

Не треба нишпорити по багатьох сайтах - досить зайти в інтернет-магазин ALM, і ви зможете знайти все необхідне. Що для цього потрібно?

Як знайти запчастину

  • Відкрити каталог
  • Обрати бренд
  • Знайти потрібну запчастину
  • Зв'язатися з менеджером і обговорити всі технічні питання, в тому числі і можливість підбору сумісної заміни
  • Зробити замовлення

Каталог на сайті інтернет-магазину структурований, так що навіть неспеціалісту легко розібратися в тому, що шукати. Якщо ж виникнуть питання, то їх можна обговорити по телефону. Там вам розкажуть про все: про ціну, про міцність деталі, про можливість її доставки.

Що треба знати при покупці запчастини

  1. Чи годиться обрана вами запчастина саме для вашої моделі побутової техніки
  2. Матеріал, з якого вона виготовлена ​​- це дуже важливо
  3. Країна-виробник запчастини
  4. Оригінальна це запчастина або аналог (простіше кажучи, чи не підробка це)

Обов'язково, збираючись придбати будь-яку запчастину (навіть якщо це всього лише ніжки для пральної машини), не забувайте повідомити менеджеру модель вашого агрегату і найменування виробника. Оскільки будь-які, навіть мінімальні відхилення від оригіналу, можуть привести до того, що дану запчастину просто неможливо буде встановити. І у вас з'являться додаткові витрати, які, звичайно, ж зовсім непотрібні. 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини