"Підтримати"
Новини
Всі новини

В Україні не вдалося знайти багатих людей

Держстат підбив підсумки чергового дослідження, що стосується добробуту українців. Виявилося, що багатих і, тим більше, олігархів у нас немає. 

В Україні дві третини опитаних громадян (67,1%) віднесли себе до бідних. Більшість українців назвали суму більше 22 тисяч гривень на місяць, яка дозволила б їм вважати себе представниками середнього класу. Про це повідомляє Державна служба статистики (Держстат).
За даними відомства, вже не до бідних, але ще не до представників середнього класу віднесли себе 31,9% громадян.
Тільки 1% назвав себе середнім класом. Багатих українців Держстат виявити не зміг.
Що стосується щомісячного доходу, то, на думку 47% українців, сума більш як 10 тисяч гривень не дасть їм вважати себе бідними.
Відповідаючи на питання про дохід, який дозволяє вважати себе представником середнього класу, 70,7% опитаних назвали суму більш як 22 тисячі гривень на місяць.
Також, за даними Держстату, в 2020 році тільки 11,8% українців отримували достатньо доходів, аби зробити заощадження. А 3,2% громадян не могли забезпечити навіть достатнє харчування.
48,4% респондентів свої доходи назвали прийнятними, але водночас жодних заощаджень не робили.
У найнеобхіднішому, крім харчування, відмовляли собі 36,6% опитаних.
Чверть українців живуть за межею бідності
 Додамо, що, за даними ООН, у світі голодують 800 мільйонів осіб. Ситуація загострилася на тлі пандемії - в 2020 році з голодом зіткнулися на 161 мільйон осіб більше, ніж роком раніше.

Джерело: Кореспондент


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме