"Підтримати"
Новини
Всі новини

Літаки будуть літати на твердотільних електробатареях, повідомляє НАСА

За даними НАСА, відділ досліджень і розробок батарей SABERS вирішив з нуля створити твердотільні батареї для електричних літаків. Метою відділу досліджень і розробок є створення батареї нового типу з більш високою щільністю енергії, ніж у існуючої літій-іонної батареї, яка не втрачатиме ємність з часом, а ризик загоряння буде нижче, пише Hi-Tech Expert.

«Ми розробимо новий тип батареї з нуля, щоб адаптуватися до умов експлуатації та вимогам до характеристик електричного літака, замість того, щоб вибирати серед існуючих батарей», - заявив головний дослідник SABERS Рокко Віджіано.

Компанія SABERS вирішила розробити твердотільні сірчано-селенові батареї. У порівнянні з літієвими батареями ця батарея має менший обсяг і більш високу щільність енергії і може використовуватися безперервно навіть після удару. Крім того, перевагою цієї батареї є використання дешевої і легкодоступною сірки, що дозволяє знизити витрати.

У твердотільної сірчано-селеновой батареї використовується «пористий графен», раніше розроблений НАСА, який має дуже високу провідність і дуже легкий. Дослідники заявили, що розрядна ємність традиційних твердотільних батарей дуже мала, але ця батарея майже подвоїла розрядну ємність і може продовжувати поліпшуватися в майбутньому.

SABERS заявила, що поточні стандарти безпеки для літієвих батарей для електромобілів нижче, ніж для літаків. 
Дослідницька організація заявила, що п'ять факторів мають вирішальне значення, а саме безпека, щільність енергії, швидкість розряду, дизайн упаковки і масштабованість.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини