"Підтримати"
Новини
Всі новини

За комуналку у 2021 році українці платять більш дисципліновано, ніж торік

Якщо за січень населення заплатило менше як 78% нарахованих за "комуналку" сум, то за лютий - понад 91%. У лютому заборгованість населення за комунальні послуги зросла лише на 1,1 млрд грн проти 7,4 млрд місяцем раніше.

Як повідомляє Держслужба статистики у п'ятницю, 9 квітня, на початок березня борги за ЖКП становили 82,1 млрд грн., передає Кореспондент.
У лютому за "комуналку" було нараховано 27,3 млрд грн, що на 39,3% більше, ніж у лютому минулого року (19,6 млрд грн). У січні нарахування за "комуналку" склали 30,8 млрд грн, а населення сплатило 23,9 млрд грн (77,7% нарахованих за цей період сум). При цьому населення сплатило 91,3% нарахованої за місяць суми.
Таким чином, заборгованість населення за поставку і розподіл газу становить 34,2 млрд грн, за поставку теплової енергії та гарячої води - 27,4 млрд грн, за поставку і розподіл електричної енергії - 8 млрд грн, за централізоване водопостачання та водовідведення - 6 млрд грн, за управління багатоквартирним будинком - 5,4 млрд грн, за надання послуг з вивезення побутових відходів - 1,1 млрд грн.
У грудні заборгованість за "комуналку" зросла на 7,5 мільярда, а в листопаді - на 10 млрд. Перед опалювальним сезоном заборгованість становила 54,3 млрд грн. За 2019 рік борги за "комуналку" зросли на вісім мільярдів гривень і становили 63,7 млрд.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини