"Підтримати"
Новини
Всі новини

Обнулений Путін та нелегітимний Лукашенко: примус і натягнутий поводок

22 лютого Лукашенко приїхав у гості до Путіна. Ну, як у гості? За грошима приїхав. Довелося "старшого брата" розважати. «Массандра» (прес-секретар Лукашенко Наталія Ейсмонт) щосили намагалася додати статусності зустрічі і навіть заявила, що на обіді буде Медведєв. Але Пєсков поквапився це спростувати. Наташа, ну, вчили ж тебе в школі - брехати не добре, пише charter97 з посиланням на телеграм-канал «Нік і Майк».

Якщо повертатися до суті. Кількість неузгоджених дорожніх карт збільшилася з 3 до 6-7. Хоча над ними, начебто, особливо і не працювали. Самих карт теж стало більше за півтора року - 33 замість 31. Чи то вони розмножуються, то чи у діда зовсім погано з пам'яттю стало. Ну і, якщо Путін стежив за білоруською модернізацією, то після цього слова стосовно дорожніх карт повинен був заіржати. «Модерніздец» це називається у Білорусі, Володимир Володимирович.

Пояснюємо схему: модерніздец по-білоруськи - це взяти грошей у Росії, щоб освоїти. А потім просити ще, щоб модерніздец не збанкрутував. Автор і ведучий - нині посол в Росії Семашко.

З вакциною незрозуміло: чи то російську випускати будемо в березні, то чи білоруську восени. З приводу російської довелося давати задню. При очній зустрічі втирати Путіну, що білоруські вчені доклали руку до створення виявилося стрьомно. В результаті скотилися в міркування, як наші батьки і діди в окопах воювали та вакцини розробляли. Зіскок вийшов так собі. Незалік.

Газ. Ми заощадимо на газі через АЕС, але купимо більше, тому що «Гродно Азот». Але щоб купити більше на «Гродно Азот», спочатку цей «Гродно Азот» потрібно модернізувати (знову модерніздец, так, Володимире Іллічу?). До речі, 1,2 млрд. Доларів у «Газпрому» чи не завалялося? А якщо пошукати в «Беєгазпромбанку»?

Загалом, виглядало це так, що говорити було особливо нема про що. Не хочеться. Навіть слухняно записати в блокнот мудрих думок багато не набралося. Краща жарт з цього приводу тут.

А ось на лижах покататися - будь ласка. Або пообідати в лижному костюмі. Або на снігоходах покуражитися.

У сухому залишку можна констатувати: немає рішення поки по Білорусі, як ми і повідомляли раніше. І бажання щось вирішувати теж немає. М'який примус і натягнутий поводок.

Загальне відчуття: боявся і чекав принципової розмови, як школяр на навчаннях іспиті. А вийшло ще гірше - розмови-іспиту не було. Про природу, про погоду... І забаганки підсунути не вдалося. Загалом - на паузі все. А часу немає, та й грошей теж. Прогноз справдився - в Сочі не відбулося нічого. І це найстрашніше для нелегітимного - очікування і невідомість.

А телеграмі «Масандрі» залишається тільки радісно повідомляти, що вже в їзді на снігоході Лукашенко зміг-таки обігнати Путіна. Теж не дуже далекоглядно, до речі, Наташа. Такі речі в Кремлі не люблять. Хіба минулих уроків було мало?Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини