"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Києві безуспішно намагаються відмити Офіс президента (оновлено)

Після протестів під Офісом президента на стінах залишилися всілякі написи. Очищення будівлі було розпочато наступного дня, але і зараз поки це виглядає безуспішною боротьбою - вважається, що дії хімікатів заважає погана погода: на холоді хімікати діють гірше, як запевняють фахівці.

Клінінгова компанія намагається відмити фасад Офісу Президента України від малюнків і написів, які зробили учасники мітингу 20 березня, але є певні труднощі, передає УНН.

За словами представників клінінгової компанії, яка змиває написи, фарба майже не піддається навіть під високим тиском рідини. Тому графіті покривають хімічним розчином і потім накривають плівкою для появи парникового ефекту. Після 10-15 хвилин, фарбу змивають під високим тиском.

Що цікаво, збиток від протестної акції в ОП оцінили майже в 2 млн. грн. Однак деякі компанії пропонують, наприклад, відмити все за 50-80 тисяч гривень. Це означає, що суми на відновлення пошкодженого майна і в цілому повинні бути значно менше заявлених. Крім того, що стіни і вікна були замальовані фарбою, було розбите скло у вхідних дверях одного з під'їздів і вікно на першому поверсі будівлі.

Як стало відомо зараз, за право відмити Офіс Президента борються близько 10 клінінгових компаній. Вони оцінили свою роботу в 250-300 тисю грн. (з урахуванням того, що фарба виявилася більш стійкою, ніж очікували).
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини