"Підтримати"
Новини
Всі новини

Азербайджан перемагає: "Шуша - наш! Карабах - наш!" - радіє Алієв

Президент Азербайджану Ільхам Алієв 8 листопада під час звернення до нації заявив про те, що збройні сили країни взяли під контроль місто Шуша в Нагірному Карабасі, повідомляє азербайджанське інформагентство Report.

Шуша – стратегічно важливе місто, воно по суті є передмістям Степанакерта. Журналіст Андрій Цаплієнко пояснює, що через Шушу проходить ключова дорога Степанакерт-Шуша-Лачин, єдина на сьогодні транспортна артерія, через яку вірменська армія та військова техніка потрапляли на територію Нагірного Карабаху.

За словами Цаплієнка, з узяттям Шуші повний контроль Азербайджана над Нагірним Карабахом - справа кількох тижнів.

Повний список населених пунктів Нагірного Карабаху, контроль над якими вже встановив Азербайджан, опублікований на сайті військового відомства країни.

"Переможна азербайджанська армія звільнила місто Шушу від окупації. Шуша - наш! Карабах - наш! У зв'язку з цим, я від щирого серця вітаю весь азербайджанський народ! Від щирого серця вітаю всіх шушинців!" - сказав Алієв.

При цьому офіційний Єреван заперечив перехід Шуши під контроль Азербайжана. Представник міністерства оборони Вірменії заявив, що бої за місто ще тривають.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини