"Підтримати"
Новини
Всі новини

Корів має бути наполовину менше, щоб реально знизити СО2 в атмосфері планети

Активісти міжнародної незалежною неурядовою екологічної організації «Грінпіс» підрахували, що викиди парникових газів від тваринницьких ферм в Європейському Союзі рівні 17% від кількості всіх викидів в ЄС і завдають більше шкоди навколишньому середовищу, ніж всі наявні тут автомобілі, повідомляє RTBF.

Нові дані показали, що за 10 років викиди від тваринництва зросли на 6%, що становить 39 млн тонн. Це дорівнює збільшенню числа машин на європейських дорогах на 8,4 млн.

Тварини на фермах в Європі виділяють колосальну кількість СО2 - 502 млн тонн на рік. Викиди також збільшуються за рахунок виробництва м'яса, збезлісення і вирощування сільськогосподарських культур. Так, кількість СО2 сягає 704 млн тонн щорічно. Європейський Союз розробляє поновлення закону про клімат, який визначить зміни в сільськогосподарській політиці на найближчі 7 років.

Активісти «Грінпіс» підкреслюють, що скорочення поголів'я на тваринницьких фермах на 50% забезпечить зниження викидів вуглекислого газу на 250 млн тонн.
Вплив домашньої худоби на клімат довгий час недооцінювалася. Не можна запобігти зміні клімату в гіршу сторону, якщо залишити виробництво м'яса і молочних продуктів на колишньому рівні.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини