"Підтримати"
Новини
Всі новини

Глава ВР Дмитро Разумков в Литві: ми досі боремося за незалежність

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков під час офіційного візиту до Литви сказав, що де-факто Україна досі бореться за справжню незалежність. Про це повідомляє пресслужба посольства України у Литовській Республіці.

“Ми, українці, надзвичайно добре розуміємо, що в сучасному світі відстояти та відновити незалежність країни з тисячолітньою історією було і досі є справжнім викликом. 30 років тому Литва виконала свою історичну місію і захистила найцінніше надбання вільного суспільства – власну незалежну державу”, - сказав Дмитро Разумков під час урочистої частини пленарного засідання Сеймаса Литовської Республіки.

Вказано, що під час виступу з трибуни він також нагадав про боротьбу України за незалежність, яка через військову агресію ще триває, та про втрати, яких зазнав український народ.

“Де-факто ми й досі боремося за справжню незалежність власної держави, за право обирати свій зовнішньополітичний курс, за право громадян України жити в мирній, заможній, успішній та щасливій країні. До початку цієї боротьби ми не до кінця усвідомлювали те, яку цінність має свобода і як важко доводиться її відстоювати”, - додав голова Верховної Ради України.

Він зазначив, що переконаний, що наші держави мають не тільки спільне історичне минуле, але й спільне європейське майбутнє.

Також вказано, що Дмитро Разумков разом із представниками Сеймаса Литви взяв участь в урочистому покладанні квітів до Меморіалу полеглим у боротьбі за незалежність Литви на Антакальському цвинтарі та вшанував пам’ять загиблих хвилиною мовчання.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини