"Підтримати"
Новини
Всі новини

Майже половина шкіл в Україні не мають доступу до якісного інтернету

Понад 6,5 тисяч шкіл в Україні (40% від загальної кількості) не мають доступу до якісного інтернету, швидкість якого понад 30 Мбіт/с. У столиці таких шкіл 265. Це дані дослідження Міністерства цифрової трансформації.

“Ми брали до уваги не тільки технологію, а й швидкість з’єднання, яка притаманна винятково волоконно-оптичним технологіям. Вона мала становити не менше 30 Мбіт/с. Але для того, щоб учням та вчителям отримувати необхідний для навчального процесу контент та ефективно працювати онлайн, необхідно не менше 100 Мбіт/с”, — зазначають у міністерстві. Наразі Мінцифрипрацює над Національним планом розвитку широкосмугового доступу до інтернету (ШСД).

За даними міністерства, у 2019-2020 роках були проведені тендери на підключення до мережі та прокладання локальних мереж майже у 10 тис. шкіл.

Мінцифри у своєму дослідження використовувало дані з офіційної звітності навчальних закладів, опитування об’єктів соціальної інфраструктури та результатів тендерних процедур за 2019–2020 роки.

Нагадаємо, наприкінці грудня 2019 року Мінцифри представило дослідження, відповідно до якого 37,9% українців мають цифрові навички на рівні “нижче середнього”, а ще 15,1% взагалі не володіють ними.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини