"Підтримати"
Новини
Всі новини

"Укрзалізниця" готується до ослаблення карантину

16:33, 05 травень 2020
1 853

Поетапне ослаблення карантину в Україні незабаром може торкнутися і залізничних перевезень. У той час як вантажні перевезення і не переривалися, пасажирські були закриті з початком карантину - в середині березня. Зараз транспортники готуються поступово послабити заборони.
"Укрзалізниця" може запустити електрички на початку виходу з карантинного режиму роботи, повідомило інформоване джерело в транспортній галузі.
Попередньо обговорюється, що першими будуть запущені приміські електропоїзди, потім на маршрути вийдуть швидкісні поїзди категорії "Інтерсіті" та "Інтерсіті +".
Після цього, швидше за все, буде запущено повноцінне залізничне сполучення всередині України.
При цьому запуск міжнародних перевезень буде залежати від рішення, в тому числі і сусідніх країн, з якими налагоджено пасажирське залізничне сполучення.
На даний момент інформація про можливі обмеження за кількістю перевезених пасажирів складами УЗ по завершенню карантину відсутня.
Як повідомлялося, уряд України з 11 травня пом'якшує карантин для малого і середнього бізнесу: Кабмін підтримав пропозиції Мінекономіки розширити перелік дозволених під час карантину видів господарської діяльності та дозволити роботу торгового і побутового обслуговування громадян.
До 11 травня також буде доопрацьовано норми, які ще розширять перелік видів господарської діяльності на першому етапі ослаблення карантину. Рішення повинні бути прийняті на наступних засіданнях Кабінету міністрів.
Джерело: Інтерфакс


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини