"Підтримати"
Новини
Всі новини

Цукерберг представив теплову карту поширення коронавіруса

Генеральний директор Facebook Марк Цукерберг представив «теплову карту» коронавіруса, засновану на призначених для користувача даних, яка спрямована на те, щоб допомогти відстежити поширення хвороби і спланувати відновлення життя суспільства.
Карта, розроблена дослідниками з Університету Карнегі-Меллона, заснована на відповідях на опитування, в яких користувачам Facebook і Google пропонується самостійно повідомляти про симптоми COVID-19, повідомляє Daily Mail.
Дослідники говорять, що відповіді в поєднанні з іншими даними, такими як медичні заяви і медичні тести, можуть дати більш повне уявлення про пандемію коронавіруса, ніж одні тільки позитивні тести, і більш швидкими темпами.
Перша карта заснована на на понад двох мільйонах відповідей на опитування, які задавали користувачам Facebook про їх симптоми протягом 10 днів раніше в цьому місяці.
Цукерберг сказав, що теплова карта розширюється, щоб охопити користувачів по всьому світу.
Протягом наступних кількох тижнів дослідники в США сподіваються використовувати ці дані для складання прогнозів, які допоможуть лікарням, службам першої допомоги та іншим посадовим особам охорони здоров'я передбачити кількість госпіталізацій, пов'язаних із застосуванням COVID-19, і кількість реанімаційних відділень в їх районах.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме