"Підтримати"
Новини
Всі новини

Ретроспектива Сергія Лозниці в Парижі триватиме два місяці

У Національному центрі мистецтва і культури Жоржа Помпіду в Парижі відкрилася ретроспектива Сергія Лозниці. На відкритті публіці представили документальний фільм автора «Державні похорони», що розповідає про смерть Сталіна і народне прощання з вождем. Про це повідомляє сайт centrepompidou.

Ретроспектива триватиме два місяці до 8 березня включно. За цей час організатори обіцяють показати стрічки «Щастя моє», «Представлення», «Сьогодні ми побудуємо будинок», «Життя, осінь» і «Поселення». В рамках ретроспективи український режисер також проведе майстер-клас.

Нагадаємо, Сергій Лозниця - український кінорежисер і сценарист білоруського походження. Має громадянство України. З 2001 року режисер разом з сім'єю живе і працює в Німеччині. Фільми режисера неодноразово змагалися в основному конкурсі на Канському кінофестивалі. 2011 року ретроспектива робіт режисера була показана на Міжнародному кінофестивалі документальних фільмів в Салоніках.

У 2013-2014 роках під час євромайдан підтримував протестуючих і задокументував Революцію Гідності в своєму фільмі «Майдан».

Сергій Лозниця лауреат Державної премії України імені Олександра Довженка (2019).
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини