"Підтримати"
Новини
Всі новини

Фільм кінорежисера Сергія Лозниці "Бабин Яр" підтриманий Держкіно на 49 млн грн

Державне агентство України з питань кіно уклало договір з ТОВ "Солар Медіа Інтертейнмент" про надання державної підтримки на виробництво фільму кінорежисера Сергія Лозниці "Бабин Яр", повідомляє прес-служба Держкіно.

"23 грудня Державне агентство України з питань кіно уклало з ТОВ "Солар Медіа Інтертейнмент" договір про надання державної підтримки на виробництво (створення) фільму "Бабин Яр" розміром 49 млн 343 тис. 271 грн (32% загальної вартості виробництва фільму)", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що кінопроект історичної драми "Бабин Яр" спільного українсько-німецького виробництва став одним із переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно. Режисером і автором сценарію фільму є Сергій Лозниця, а продюсером - Сергій Лавренюк.

"Бабин Яр сценариста та режисера Сергія Лозниці - це радикальний акт трансформації мови кіно. Для того, щоб відтворити на екрані гуманітарну трагедію, яка стала одним із символів ХХ століття, режисер Сергій Лозниця розриває з традиційним наративом і відмовляється від концепції "головного героя", - додали в Держкіно.

Реліз фільму в Україні планується у 2021 році.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини