"Підтримати"
Новини
Всі новини

Складно та безперспективно: літаючого таксі не буде

У компанії з Інгольштадту назвали проект нового літального апарата дуже складним і безперспективним у нинішніх умовах. Керівництво компанії Audi прийняло рішення зупинити розробку літаючого таксі у рамках проекту Pop.Up Next, в якому також беруть участь Airbus та італійське кузовне ательє Italdesign, повідомляє Automotive News.

Audi оголосила про участь у проекті Pop.Up Next в березні в 2018 року на Женевському автосалоні, де була представлена оновлена версія літаючого таксі. Концепція апарату полягає в тому, що спеціальна пасажирська капсула може вставати на спеціальну платформу з колесами для пересування по землі. При попаданні в пробку модуль прикріплюється до літальному апарата з чотирма роторами, який доставить пасажирів до місця призначення.

Audi повинна була привнести в проект свій досвід у галузі електричних технологій і батарей, а також систем безпілотного управління. Тепер у компанії з Інгольштадту дійшли до висновку, що проект Pop.Up Next є надто складним рішенням.

На думку керівництва Audi, повинно пройти ще "дуже багато часу", перш ніж з'явиться можливість серійного випуску комплексів, які зможуть пересуватися як по землі, так і по повітрю.

На даний момент розробку так званих «літаючих» автомобілів ведуть відразу кілька десятків компаній зі всього світу. Наприклад, над подібним проектом, крім Airbus, працює і фірма Boeing. Плюс до всього службу «повітряного таксі» збирається запустити фірма Uber, спеціальну диспетчерську службу для якої створить NASA. Крім того, над такими транспортними засобами працює Daimler в партнерстві з Volocopter, а також китайська Geely разом з Terrafugia. Нарешті, нещодавно про відкриття подібного проекту оголосила Hyundai.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини