"Підтримати"
Новини
Всі новини

В Україні більше 200 опорних шкіл не відповідають потрібним критеріям - МОН

Україні з 800 опорних шкіл більше 200 не відповідають критеріям опорної школи. Про це на панельній дискусії сьогодні повідомила заступниця міністра освіти і науки України Любомира Мандзій.

"Станом на сьогодні при формуванні опорних шкіл ми дещо уникали відповідальності за прийняті рішення. У нас є 800 опорних шкіл і більше 200 з них не відповідають критеріям опорної школи", - сказала Мандзій.

У рамках процесу децентралізації влади в Україні відбувається активне утворення об’єднаннях територіальних громад (ОТГ), освітніх округів та опорних навчальних закладів. Згідно з українським законодавством, опорна школа – це навчальний заклад не менше ніж на 200 учнів, який є окремою юридичною особою і може мати філії.

Загальноосвітні навчальні заклади, що є опорними, створюються для рівного доступу усіх дітей до якісної освіти, раціонального і ефективного використання ресурсів.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив, що уряд зосередиться на освіті як на одному з основних пріоритетів.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме