"Підтримати"
Новини
Всі новини

Испанські амазонки поховані зі зброєю, оздобами та вівцями

Археологи неподалік міста Сьюдад-Реаля у Іспанії виявили 25 гробниць древніх воїнів з племені іберійців. Могильник знаходиться на холмі Аларкос і датується III ст. до н.е. Тоді, у 228-му до н.е., у протистоянні з племенем оріссів загинув карфагенський полководець Гамількар Барка - батько Ганнібала, пише газета El Pais.

Із 25 поховань два належало воїнам-жінкам. Поховання супроводжувались обрядовими предметами: кінською збруєю, ювелірними прикрасами, елементами зброї та жахливими іберійськими мечами фалькатами. Дослідники повідомляють, що у могильнику знайшли кістки овець - їх приносили у жертву при похованні.

Також у могильнику виявили спеціальні посудини із прахом - за давньою іберійською традицією, так ховали племінних аристократів. Свідченням поховання вождя племені є гробниця, складена з величезних обтесаних кам'яних блоків.

"Ми не можемо точно встановити, коли конкретно були вбиті ці ібери, але дуже приємно представити, що вони або були разом із карфагенянами, або боролись проти них на стороні племені оріссів", - зазначив історик Давид Родрігес.

Джерело: gazeta.ua
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини