"Підтримати"
Новини
Всі новини

Українки Станко та Бабінець - лауреатки премії за сміливість у журналістиці

Журналістка «Громадського телебачення» Анастасія Станко та керівниця незалежної розслідувальної агенції «Слідство.Інфо» Анна Бабінець стали лауреатками премії за сміливість у журналістиці від Міжнародної жіночої медіа-фундації (International Women's Media Foundation, IWMF). Про це повідомляється на сайті фундації.

Зазначається, що премією нагороджують «відважних журналістів, які говорять про заборонені теми, працюють у середовищі, яке вороже ставиться до жінок, і діляться складною правдою». У IWMF уточнили, що наразі вони відзначили понад 100 журналістів у 56 країнах світу.

Анна Бабінець у коментарі «Детектору медіа» повідомила, що на премію її висунув Брюс Шапіро (Bruce Shapiro), журналіст та виконавчий директор Dart Center for Journalism and Trauma (Центр журналістики і травм Dart).

«Як я розумію нагороду дають не за якусь конкретну роботу, а за накопичення загалом», – розповіла вона.

Крім того, журналістка додала, що нагородження відбудеться в жовтні в США – у Нью-Йорку, Вашингтоні, Лос-Анджелесі.

«Детектор медіа» намагається зв’язатися з Анастасією Станко для уточнення інформації, хто висунув її на премію.

«Аня, як журналістка – розслідувачка гуглила, що ми перші українки нею нагороджені. Я не гуглила. Але Бабінець вірю», – написала вона на своїй сторінці в Facebook.

Нагадаємо, 20 листопада 2018 року в Нью-Йорку журналісти з України, Судану, Венесуели та В'єтнаму отримали Міжнародну премію за свободу преси 2018 року. Зокрема нагороду отримали українська журналістка «Громадського телебачення» Настя Станко, Амаль Халіф Ідріс Хаббані з Судану, Нґуен Нґок Нху Цін з В’єтнаму та Руз Мелі Реєз із Венесуели.

Джерело: detector.media
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини