"Підтримати"
Новини
Всі новини

«Нам тут жити!» - кажуть про Сибір практичні китайці

Поки російське керівництво займається окупацією українських земель, китайці заходять з тилу і розширюють зону свого впливу на російському північному сході, а точніше - в Сибіру, ​​розповідає Діалог

В Інтернеті опубліковано відео про те, як жителі Омської області Росії влаштували справжній бунт, протестуючи проти будівництва китайського поселення на 3500 китайців, які вже незабаром приїдуть сюди для роботи.

«Сібірьнаш! Китайські брати під захистом поліції і судів виганяють російських братушок за Урал», - коментують відео користувачі.

Китай давно розглядає Східний Сибір як регіон, який згодом може стати його частиною, - Пекін цікавить велика кількість природних ресурсів і копалин, які необхідні китайській економіці для забезпечення високих темпів зростання.

Місцеві жителі виступили проти спорудження китайського міста, однак місцева поліція і кримінальні структури силою придушують протест.

Росіяни в соцмережах обурені здачею Сибіру в розпорядження Китаю, цілком розумно побоюючись подальшої експансії і навіть окупації.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини