"Підтримати"
Новини
Всі новини

У одній зі шкіл Кривого Рогу підлогу в класі виклали монетами

В ЗОШ № 124 Кривого Рогу в кабінеті фізики виклали підлогу п'ятикопійковими монетами замість лінолеуму.

Замість лінолеуму або паркету тут лежать монети номіналом п'ять копійок. Виявляється, таку ідею школярі вирішили втілити в рамках проекту «Енерджі скул», який є офіційним проектом ДТЕК.
Учні десятого класу відзначили, що про проект їм повідомила їх класний керівник, вчитель фізики. Поки на підлогу укладають тільки перший шар, але їх буде кілька. Покриття оновлюють не тільки для участі в проекті, а й з-за того, що старе вже зносилося. А на нове потрібно витратити майже в п'ять разів більше, ніж на монетки. На дві третини площі класу витратили 57 тисяч монет. У грошовому еквіваленті це близько трьох тисяч гривень.

Все літо над новим покриттям працював тільки один майстер. Він розповів, що на один квадратний метр необхідно близько 1600 монет, або 80 гривень. На поклейку цих «п'ятаків» йде близько двох з половиною годин.

Діти беруть участь в проекті, ну а дорослим залишається подумати, що це: пустощі молодості, технічне вирішення питання енергоефективності шкільного класу або просто неповага до знецінених копійок, які колись все-таки сповна виконали свою функцію перших українських металевих грошей.

Коментуючі новину в соцмережах дорослі задумалися: а як це буде, якщо діти будуть ходити по гербу України - він є на реверсі монети.

Джерело: Первый городской


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини