"Підтримати"
Новини
Всі новини

В Одесі аншлаг у лікарнях: зафіксовано спалах кору


Одеський регіон знаходиться на другому місці по захворюваності на кір в Україні. Такого рівня захворюваності в регіоні не було з 2006 року. Про це повідомили у Моз України. На першому місці по захворюваності – Івано-Франківська область.

У поліклініках Одеси величезні черги. Вже захворіло понад 300 осіб. А кількість щеплених від кору дітей збільшилася приблизно в сім разів.

Про це повідомляє Infokava.com з посиланням на vgorode.ua

Батькам настійно рекомендують не зволікати з вакцинацією, бо нещеплені діти переносять захворювання дуже важко, з ускладненнями і пневмонією. Кір небезпечний ще й тим, що це дуже контактне захворювання.

Вакцини від кору поки вистачає, але не всі дорослі хочуть щепити своїх дітей. Через це вірус швидко поширюється. З батьками проводять роз'яснювальні бесіди.

Хто в групі ризику?
Як завжди, в першу чергу хворіють діти. Але заразитися на кір може будь-яка людина, що не має імунітету. Симптомами кору є висока температура, нежить, кашель, висип, іноді блювота і пронос. Часто ускладнюється пневмонією і може викликати ураження головного мозку.

Профілактика і лікування
Найефективніший захист від кору – щеплення. Його роблять дітям у 12 місяців та 6 років. Якщо людина не був щеплена, шанси захворіти великі. Альтернативи вакцинації немає. Зараз в Україні використовується комбінована вакцина для профілактики кору, епідемічного паротиту і краснухи виробництва GSK, яку закуповує ЮНІСЕФ за бюджетні кошти.

Специфічного лікування кору не існує.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини