"Підтримати"
Новини
Всі новини

У США успішно розділили сіамських близнюків


Завдяки складній унікальної операції 10-місячні сестри Ерін і Еббі Делейні зможуть тепер почати незалежне одна від одної життя.

Операція по розділенню сіамських близнят, яка тривала 11 годин, була проведена 6 червня в Дитячої лікарні Філадельфії.

Як повідомляє прес-служба лікарні, в медичну бригаду, очолювану нейрохірургом Грегорі Хоер та пластичним хірургом Джессі Тейлором, входили 30 висококласних фахівців – медсестер, терапевтів, педіатрів, анестезіологів і так далі.

Це вже 23-я за рахунком подібна операція, проведена хірургами лікарні, але вони вперше зіткнулися з випадком краніопагії – зрощення сіамських близнюків в області голови. Мало того, що цей тип зрощення взагалі найбільш рідко зустрічається (приблизно 2% випадків), у Ерін і Еббі виявився майже унікальний варіант краніопагії – вони зрослися макушками.

В ході операції хірурги акуратно і ретельно розділили загальні кровоносні судини і тверду оболонку головного мозку дівчаток. Потім команду медиків розділили на дві групи, кожна з яких продовжила займатися маленькими пацієнтками. Щоб не заплутатися, все медичне обладнання в операційній заздалегідь помітили різними кольорами – зеленим і фіолетовим – для кожної з дівчаток.

Як розповіла трохи пізніше у своєму блозі Хітер Делейні, мама близнюків, під час операції далеко не все йшло гладко – у Еббі відкрилася сильна кровотеча, і вона кілька разів ледь не померла, але лікарям щоразу вдавалося повертати її до життя.

Зараз обидві дівчинки знаходяться в палаті інтенсивної терапії і їхній стан поліпшується з кожним днем. Еббі і Ерін, які вперше з моменту появи на світ лежать кожна у своєму ліжечку, перебувають під пильним наглядом лікарів, які не виключають, що дівчаткам потрібні будуть додаткові операції.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини