"Підтримати"
Новини
Всі новини

У центрі Києва прокладуть велике пішохідний кільце, а на Подолі облаштують велозони


У серпні-вересні 2017 року у центрі Києва почнуть прокладати велике пішохідне кільце від Андріївського узвозу до Володимирської гірки.

Як зазначає голова Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Майзель, для реалізації проекту, який на даний момент розробляється, необхідно провести реорганізацію дорожнього руху біля Дніпра для уникнення пробок. 

"Ми плануємо створити велике пішохідне кільце: Андріївський узвіз - Контрактова площа - вул. Сагайдачного П. - Поштова площа - пішохідна алея - сходи Магдебурзького права - пішохідно-велосипедний міст через Володимирський узвіз – і нарешті Володимирська гірка, - пояснив чиновник. - Частина цього маршруту вже прокладена – наразі потрібно зробити безсвітлофорний виїзд з Володимирського узвозу на вулицю Набережно-Хрещатицька, до кінця доопрацювати розв'язку на перетині Набережно-Хрещатицької і Верхнього і Нижнього Валу з їх реконструкцією".
За словами Сергія Майзеля, проект також передбачає облаштування велозони на Подолі.

«На деяких вулицях стародавнього історичного центру Києва створять велодоріжки, - розповідає глава департаменту. – Також будуть встановлені велопарковки, відкриють прокат двоколісного транспорту».

Велике пішохідне кільце та велозони на Подолі можуть з’явитися вже у 2018 році, підкреслив Сергій Мейзель.

“Ми плануємо це зробити за 9-10 місяців після здачі проекту, - пояснює глава департаменту. - Песимістичний план - три роки - все буде залежати від фінансування".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини