"Підтримати"
Новини
Всі новини

У мережі з'явилася інформація про смерть ватажка "донських козаків" Козицина


Сьогодні в соцмережах з'явилась інформація про смерть так званого "отамана Всевеликого Війська Донського" Миколи Козіцина, який воював на стороні терористів "ЛНР". Кажуть що він помер в Росії від раку мозку, але офіційного підтвердження про смерть бойовика поки немає.

Так, волонтер і громадська активістка Гайде Різаєва написала у себе в Facebook: "Тільки що мені повідомили, що в Москві важкою смертю помер "Генерал Всевеликого війська Донського", козачий отаман Козіцин... В його лапи потрапили багато наших військовослужбовців, і я, зокрема...".

Також про кончину "отамана" пише блогер v-n-zb: "Приємна звістка з Московії прийшла - отаман Козіцин, відомий жорстокими тортурами українців, який в інтерв'ю російським ЗМІ визнав, що саме російські терористи збили малайзійський Боїнг, відкинув ковзани".

Безумовно, ця мерзота багато знала. І, можливо, його б зачистили господарі, як зачищають регулярно подібних персонажів. Але, на жаль, все більш банально - Козіцина доконав рак мозку". Відомий політолог Кирило Сазонов також опублікував повідомлення про смерть Козіцина: "Великий герой ЛНР, кат і вбивця отаман Козіцин здох. Земля хай буде тварі скловатою. В пеклі Моторола і Гіві зачекались, а вільні місця в котлі ще є. Як добре, що я не повинен "долати мову ворожнечі" заради грантів і можу щиро радіти смерті негідника..." - написав Сазонов в Facebook.

За матеріалами: www.unian.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини