"Підтримати"
Новини
Всі новини

Вчені довели неможливість воскресіння динозаврівПалеонтологи з Манчестерського університету остаточно довели, що неможливо воскресити динозаврів по залишках знайдених в їх кістках білка.

Про це повідомляється в прес-релізі, опублікованому на сайті Phys.org.

Вчені проаналізували сліди колагену в останках тиранозавра, щоб з'ясувати, чи дійсно органічна речовина належала динозавру. Багато фахівців вважали, що білок, виявлений в скам'янілих кісток давніх ящерів, насправді є результатом забруднення проб і належить сучасним тваринам.

Результати дослідження показали, що «викопний» колаген відповідає колагену, виділеної з кісток страусів. Біополімери (ДНК і білки) останніх використовуються в дослідженнях для визначення еволюційних відносин між вимерлими і нині існуючими організмами. Це спростовує точку зору, згідно з якою стародавні біополімери, в тому числі білки, можуть міститися в скам'янілостях, вік яких становить десятки мільйонів років.

Відсутність в кістках динозаврів доісторичних біологічних молекул робить неможливим відтворення ящерів з допомогою методів біотехнології.

За матеріалами: today-news.com

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини