"Підтримати"
Новини
Всі новини

“Укрбуд” до 2018 року обіцяє зробити нову дорогу до Чорнобиля

19:40, 18 травень 2017
1 416
“Укрбуд” к 2018 году обещает сделать новую дорогу до Чернобыля
Компанія «Укренергомонтаж», що входить до складу української державної будівельної корпорації «Укрбуд», планує закінчити роботи по будівництву ділянки залізниці в Чорнобильській зоні відчуження, за яким будуть вивозити відпрацьоване паливо з діючих українських атомних електростанцій, в квітні 2018 року.

Як повідомила прес-служба корпорації, нову ділянку залізниці буде проходити між існуючою лінією Вільча – Янів і будується Централізованим сховищем відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП).

Повністю закінчити роботи планують в квітні 2018 року, після чого нова гілка зможе використовуватися для доставки в ЦСВЯП відпрацьованого ядерного палива з діючих українських атомних електростанцій, – йдеться в повідомленні, передає Infokava.com з посиланням на uprom.info


Як зазначається, фахівці компанії «Укренергомонтаж» вже почали підготовку до будівництва нової залізничної лінії.

Нами розроблено проектну документацію на підготовчий і основний період. Крім того, підготовлено проект геодезичних робіт. Зараз облаштовуємо польовий містечко, звідки можна буде курирувати роботи прямо на майданчику. До будівництва самої залізниці ми теж готові приступати, але старт цих робіт залежить від іншого підрядника, який спочатку повинен розчистити ділянку від лісу і викорчувати пні,
– цитує прес-служба« Укрбуду »керівника проекту Анатолія Дмитришина.


У прес-службі також зазначили, що для забезпечення повноцінного залізничного сполучення зі сховищем в майбутньому необхідно також реконструювати існуючу лінію Вільча-Янов, яка довгі роки не експлуатується і знаходиться в напівзруйнованому стані.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини